Webinaria slider

Lista szkoleń


Nowości w SUSE Manager - zarządzanie systemami Linux teraz jest jeszcze łatwiejsze!

W tej sesji rzucimy okiem na rozmaite drobne i większe usprawnienia, które pojawiły się w SUSE Managerze od czasu wydania wersji 4.2. Flagowe funkcjonalności rozwiązania oczywiście pozostają - dalej potrafi zarządzać wszystkimi Linuxami używanymi w datacenter, we wszystkich możliwych lokalizacjach– w tym Edge. 

Prowadzący

Najbliższy termin: 2022-08-11 10:30

Czas trwania: 30 minut

Zgłoś udział »
Zobacz szczegóły »

Poleć szkolenie:


Backup Day z Commvault - przegląd nowości w wersji 2022

Podczas spotkania Backup Day pokażemy, czym produkty marki Commvault wyróżniają się na rynku oraz dla jakich klientów są dedykowane. Zaprezentujemy również jego podstawowe funkcjonalności, cechy oraz zalety, a także przedstawimy możliwości promocji rozwiązań Commvault u klientów przy wsparciu i zaangażowaniu z naszej strony.

Prowadzący

Najbliższy termin: 2022-08-24 11:00

Czas trwania: 60 minut

Zgłoś udział »
Zobacz szczegóły »

Poleć szkolenie:


Kramer VIA - coś więcej niż komunikacja bezprzewodowa

Wyświetlanie bezprzewodowe w sali konferencyjnej to dzisiaj żadna magia. Dostępnych rozwiązań jest sporo. Różnica tkwi w funkcjonalnościach dodatkowych, a tutaj dużo do zaoferowania mają systemy VIA. Wraz z Wojtkiem Jałmużną oraz Dariuszem Ochenkowskim opowiemy o tych rozwiązaniach, ich możliwościach oraz pokażemy, czym produkty Kramer wyróżniają się na rynku. A to nie wszystko!

Prowadzący

Najbliższy termin: 2022-09-16 10:00

Czas trwania: 75 minut

Zgłoś udział »
Zobacz szczegóły »

Poleć szkolenie: